ZRUŠENO! Prodloužený víkend noseworku a obedience

15.04.2022
Zveme vás na prodloužený víkend s Deniskou Ružovou - trenérkou Obedience a Kateřinou Novotnou - trenérkou Noseworku.


DATUM KONÁNÍ: 15. - 18. 4. 2022

MÍSTO KONÁNÍ: Rekreační středisko Hadinka - Vítkov

Maximální počet týmů: 16

PŘIHLÁŠENÍ pouze přes přihlašovací formulář.

Přijímáme do záznamu i náhradníky, ti pošlou platbu až po případném vyzvání. 

ODKAZ NA PŘIHLÁŠKU je zde.

UBYTOVÁNÍ: V pokojích cena je 500,- Kč/noc/osobu. Pokud budete na pokoji dvě cena 350,-Kč/noc/osoba. Prosím napsat, kdo s kým chce být na pokoji.V ceně pokoje je zahrnut poplatek za jednoho psa. Za každého dalšího psa se platí poplatek 50,-Kč za den. Na pokojích je možnost si zatopit, poplatek za topení se platí na místě 8,-Kč/kWh. Pro pejska vezměte přepravku nebo klec. Pes nesmí být na posteli.

 STRAVOVÁNÍ: Celodenní penze 320,- Kč. Začíná se pátečním obědem a končí se pondělí snídaní. Po dohodě možné vegetariánské menu nebo dieta. V areálu je vybavená kuchyň, 2x lednice, mikrovlnka, konvice. 

ORGANIZACE VÍKENDU: Přihlášení účastníci budou rozděleni do dvou skupin, každá skupina bude cvičit 1x dopoledne OB a 1x odpoledne NW. Odpoledne se skupiny otočí. Příjezd v pátek ráno. Výcvik začíná v pátek dopoledne a končí v pondělí dopoledne, kdy budou probíhat sranda cviky, v sobotu k večeru budou skupinové cviky (celkem 8 tréninků). 

CENA: Cena za výcvik a režii je 2500,- Kč = záloha. Pokud budete pejsky střídat, platíte částku za výcvik jen jednou. Přihláška je platná po úhradě zálohy na účet číslo 162 408 850/0300, vedený u ČSOB, do variabilního symbolu uveďte 15042022, do poznámky vaše příjmení. Platba zálohy je nevratná (vrací se pouze v případě vládního nařízení)! V případě neúčasti je možné poslat za sebe náhradníka. Doplatek za ubytování a stravu je splatný do 18.3.2022, rovněž na uvedený účet. Doplatek bude dopočítán každému dle stravy a počtu ubytovaných psů.


Opatření ke covidové situaci se neustále vyvíjí, takže je sledujte. Každý účastník víkendu je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet.


Těšíme se na vás!