PLNO -Zkoušky noseworku v Brně

20.06.2020

Srdečně vás zveme na noseworkové zkoušky, které proběhnou dne 20. 6. 2020 v Brně-Přízřenicích

Datum konání zkoušek: 20. 6. 2020
Rozhodčí: Kateřina Novotná a Lenka Parůžková
Místo konání zkoušek: Brno-Přízřenice
Organizátor: Dana Matýšková

Přihlásit se můžete na následující zkoušky:
VTZ skořice, VTZ pomeranč, VTZ hřebíček
NW-E b, V b - podle možnosti zapůjčených vozidel
NW-E 1, V 1 - podle možností zapůjčených vozidel

VTZ (vstupní test způsobilosti) - pro všechny účastníky, kteří nemají tuto vstupní zkoušku splněnou je tato zkouška povinná, je zaznamenána do výkonnostní knížky a od tohoto okamžiku může tým nastoupit na další zkoušky dané úrovně.Každý účastník může v jeden den složit maximálně dvě zkoušky, to znamená buď vstupní zkoušku a zkoušku, nebo dvě zkoušky.

POZOR!
Psovod, který chce jít na zkoušky s více psy, nemůže s nimi jít na stejnou zkoušku - musí jít s každým psem na jinou. Děkujeme za pochopení.IDENTIFIKACE PSŮ
Pro identifikaci psů je povinnost provést kontrolu čipu každého psa.
Každý účastník se psem s PP dokládá identifikaci čipu "Průkazem původu", účastník se psem bez PP - doloží identifikaci čipu "Průkazem psa bez PP" (průkazy vydává ČKS a MSKS).Organizátor zaznamená do Výkonnostního průkazu informaci o kontrole čipu, a na další zkoušky, na které psovod nastoupí, již PP nebo Průkaz psa bez PP nemusí dokládat.Zkoušky budou probíhat podle platného Zkušebního a Soutěžního řádu Czech Nosework Clubu z.s.

VÝKONNOSTNÍ KNÍŽKA
Nové týmy, které ještě výkonnostní knížku nemají - musí si o VK zažádat a uhradit ji, bude jim potom dodána na zkouškách. viz odkaz Žádosti o vystavení VK:

PLATBY
VTZ: člen 100 Kč, nečlen 150 Kč
NW b: člen 280 Kč, nečlen 330 Kč
NW 1: člen 330 Kč, nečlen 380 Kč
NW 2: člen 380 Kč, nečlen 430 Kč

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZKOUŠKY: viz odkaz na formulář

Přihláška bude akceptována až po připsání celé částky na účet číslo 1020257043/3030. Do variabilního symbolu uveďte 20062020 a do poznámky napište své příjmení.V případě neúčasti se platba nevrací.
Háravé feny nutné hlásit předem!

Uzávěrka plateb je do 30 5. 2020.
Těšíme se na vás.